Global Lighting a jejich technologie míří do Kostariky

11 – 29.3.2012 Ředitel společnosti Global Lighting se zúčastnil úspěšné mise ve Střední Americe a technologie naší společnosti zde měly úspěch. Prvním krokem byla jednání zde v České republice a poté následovalo pozvání do Kostariky.

Důležitá obchodní jednání o dodávce našich technologií se vedla v hlavním městě San José, kde se sešli zástupci místní samosprávy a developerské společnosti. Tato společnost zajišťuje výstavbu nových částí místní nemocnice, dále také vysokoškolský kampus a další budovy pro místní správu.

Velký ohlas zde vzbudily naše GL LED trubice (řada PROFI), LED reflektory a také LED veřejné osvětlení. Na rozdíl od Evropy, kde je běžně napětí 230V, v Kostarice je napětí 120V. Tento rozdíl nečiní naší společnosti problém a naopak je pro nás zajímavou výzvou. Hlavním úspěchem naší společnosti v jednáních byla pružnost v dodávkách, poskytované služby a široké portfolio produktů.

Velice si vážíme zájmu o naše technologie i v tak vzdálených místech jako je Kostarika. Do budoucna s naším partnerem plánujeme rozšíření i do okolních států, zejména do Panamy.