O nás

Společnost GLOBAL LIGHTING je dlouhodobým a stálým partnerem Vašeho podnikání s pevnou pozicí na trhu s LED osvětlením. Přinášíme Vám tu nejmodernější světelnou technologii, jakou si jen v dnešní době můžete přát. Bez kompromisů a s jasně měřitelnými výsledky.

Naší hlavní specializací je průmyslové LED osvětlení, které splňuje ty nejnáročnější požadavky a je špičkou ve svém segmentu. Výroba, která probíhá zde v České republice, je plně pod naší kontrolou a svítidla jsou sestavována z odzkoušených komponentů. Kvalita našich produktů a kompletace je pod dohledem mezinárodní společnosti podléhající certifikaci ČSN EN ISO 9001:2009, mezi jejíž klienty již přes 10 let patří nadnárodní automobilové společnosti.

Díky úspěchům a růstu společnosti GLOBAL LIGHTING bylo nutné rozšířit naše působení i do dalších odvětví. Výsledkem dlouhodobého vývoje je holding společností, jehož prioritami jsou spokojenost zákazníka, kvalitně odvedená práce a především stálé zvyšování kvality úsporných produktů a poskytovaných služeb. Výsledkem našeho snažení jsou spokojení klienti a především úspory v rámci již realizovaných projektů.

Holding vznikl v roce 2012 a je rozdělen na divize:Základní myšlenkou společnosti Global Lighting je přinášet našim obchodním partnerům a zákazníkům nejmodernější úsporné technologie v oblasti osvětlení. Všechny námi nabízené technologie rapidně snižují spotřebu elektrické energie a zvyšují kvalitu osvětlení. Za širokým portfoliem úsporných produktů a poskytovaných služeb stojí důraz na kvalitu, odbornost a s tím spojené záruky. 

V současné době společnost Global Lighting působí v České republice, Slovenské republice a Rakousku. Zájem o úsporné světelné technologie má stále stoupající tendence, a proto klademe důraz na vývoj nových technologií a na udržitelný rozvoj společnosti.

Do budoucna budeme našim klientům přinášet co nejúspornější světelné technologie a společnost Global Lighting se stane ještě významnějším obchodním partnerem v oblasti energetiky a osvětlení. V letošním roce plánujeme rozšířit obchodní zastoupení i do dalších zemí a společně s naší divizí GL Finance zavést unikátní systém financování našich úsporných technologií.Divize GL Elektro Services Vám zajistí kompletní elektro služby včetně stavebních prací. Dále nabízíme velkoobchodní prodej elektromateriálu, audit energetické náročnosti budov i správu osvětlení. GL Elektro Services tvoří odborně vzdělaní zaměstnanci, kteří Vám zajistí maximální možnou péči v oblasti elektro služeb.

Základem úspěchu této divize je velmi úzké propojení našich zaměstnanců s partnerskými firmami, a proto jsme schopni dodat kvalitní služby a materiál v krátkém čase a s maximální možnou odborností. GL Elektro Services Vám nabízí elektromonáže, dodávky elektromateriálu, ale také revizní služby s možností provedení energetických auditů a štítků.V dnešní době neustáleho růstu cen energií a zvyšování schodku veřejných rozpočtů jsme se rozhodli pro vytvoření divize pro zajištění financí na úsporné projekty našeho holdingu. Výsledkem je divize GL Finance, která se zabývá financováním úsporných světelných projektů, ale také podporou vývoje a výzkumu nových technologií v různých odvětvích.

GL Finance zajišťuje zejména profinancování malých a středních úsporných projektů. Finančně náročnější projekty v řádech desítek milionů korun řešíme s našimi strategickými partnery s nestandardně rychlou odezvou a analýzou Vašeho podnikatelského záměru.